Laserotronix

W Centrum Leczenia Ran Meditrina stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia, w tym innowacyjny Laserotronix, który rewolucjonizuje terapię żylaków oraz proces gojenia ran.

Wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie żylaków EVLT (Endovenous Laser Treatment) to nowoczesna, bezpieczna i dająca świetne efekty metoda, która stała się złotym standardem w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Polega ona na wprowadzeniu do niewydolnej żyły włókna światłowodowego pod kontrolą USG, które emituje energię lasera obwodowo (360º). Działając od środka, energia lasera wywołuje efekt ablacji, prowadzący do obkurczenia i zamknięcia światła żyły. Po zabiegu pozostaje jedynie mały ślad w miejscu nakłucia, a żyła ulega zwłóknieniu w ciągu kilku miesięcy.

Laserotronix to nie tylko skuteczne leczenie żylaków. Laser można także wykorzystać do przezskórnego zamykania naczyń oraz przyspieszania procesu leczenia ran i owrzodzeń. Dzięki zastosowaniu technologii Laserotronix w naszym centrum, możemy zapewnić pacjentom szybkie i efektywne leczenie przy minimalnym dyskomforcie i krótkim okresie rekonwalescencji.

Jeśli masz problemy z żylakami lub z trudno gojącymi się ranami, skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację z naszym specjalistą. W Centrum Leczenia Ran Meditrina dbamy o zdrowie i komfort naszych pacjentów, oferując najnowocześniejsze metody leczenia.

Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia wizyty lub kosultacji.

Adres: Kaszubska 16a/6-9 , 75-036 Koszalin

Jak dojechać