Ozonoterapia

Ozonoterapia to innowacyjna metoda terapeutyczna, która wykorzystuje właściwości ozonu do pobudzenia procesów metabolicznych w komórkach oraz poprawy zdrowia i kondycji skóry. W Centrum Leczenia Ran Meditrina oferujemy wysokiej jakości zabiegi ozonoterapii, które mogą przynieść liczne korzyści dla naszych pacjentów.

Jak działa ozonoterapia?

Podczas terapii ozonem, ozon jest wprowadzany do organizmu, co pobudza procesy metaboliczne w komórkach. Skutecznie zwiększa wykorzystanie tlenu oraz optymalizuje jego transport, co przyczynia się do poprawy funkcjonowania tkanki. Dodatkowo, terapia ozonem stymuluje syntezę białek, takich jak kolagen i elastyna, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, poprawy elastyczności i nawilżenia skóry.

Korzyści z ozonoterapii:

  • Poprawa natlenienia tkanek
  • Wzrost odporności poprzez pobudzenie układu immunologicznego
  • Usprawnienie krążenia krwi
  • Silne działanie bakterio-, grzybo- i wirusobójcze
  • Wspomaganie regeneracji organizmu i pobudzanie metabolizmu energetycznego oraz mikrokrążenia

 

Zastosowanie ozonoterapii:

Ozonoterapia znajduje zastosowanie w wielu gałęziach medycyny, od dermatologii po medycynę sportową. W Centrum Leczenia Ran Meditrina, wykorzystujemy ozonoterapię w celu poprawy stanu skóry, leczenia ran przewlekłych oraz wspomagania procesu gojenia.

Jeśli chcesz skorzystać z terapii ozonem, skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację z naszym specjalistą. W Centrum Leczenia Ran Meditrina dbamy o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów, oferując nowoczesne i skuteczne metody terapeutyczne.

Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia wizyty lub kosultacji.

Adres: Kaszubska 16a/6-9 , 75-036 Koszalin

Jak dojechać